HAKKIMIZDA
1985 yılından beri sektörel bazda faaliyette bulunmaktayız. Türkiye'nin birçok şehrine seferler düzenlemeyi Yıldız Varan Turizm kalitesi ile seyahat anlayışını benimseyerek her zaman tercih edilir durumda olacaktır. Uluslararası standartlarda yolcu taşımayı ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmayı, kalite, konforlu, güvenli yolculuk yaptırmayı hedeflemektedir. Otobüslerimizin modern koşullara sahip olabilmesi için sürekli yenilikler, teknolojileri sürekli yenilemeyi müşteri odaklı çalışmayı hedef olarak seçmiştir.

Yıldız Varan Turizm olarak yurt içi seferlerini birçok ile gerçekleştirecektir. Anamur, Alanya, Antalya, Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Aydın, İzmir, Samsun, Trabzon, Muğla, Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi il ve ilçelere karşılık olarak sezona göre değişken olmak üzere seferler düzenleyecektir.

Karayolu taşımacılığına yurt içinde sürekli verdiği seferlerin yanı sıra Yıldız Varan Turizm, özel gezilerde turlara, bayi toplantılarına, seminerlere, kongrelere, özel ulaşım hizmeti ile güler yüzlü, eğitimli personellerle hizmetinizdedir.

MİSYONUMUZ
- Güvenlik ve kalite vazgeçilmez ilkelerimiz
- İnsanlığa, çevreye, evrensel değerlere olan sorumlulukların yerine getirilmesi
- Müşterilerimizin zamanına saygılı olmak
- Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak

VİZYONUMUZ
- Sürdürülebilir yenilikçi bir anlayış, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak.

HEDEFİMİZ
- Karayolu yolcu taşımacılığında mükemmele ulaşmak
- Toplam kalitede sürekli yenilenmek
- Müşterilerimizi koşulsuz memnun etmek
- Hizmetimizde saygılı, seviyeli, adaletli, dürüst bir yapıda olmak
- Karayolu yolcu taşımacılığında öncü bir model olmak Yıldız Varan'ın hedefidir.